Обліково-фінансове відділення очолює Гриценко Вікторія Леонідівна, викладач вищої категорії.

Підготовка фахівців за даною спеціальністю в коледжі здійснюється з 2003 року.

Освітньо-професійний ступінь

Фаховий молодший бакалавр

Галузь знань

Управління та адміністрування

Спеціальність

Фінанси, банківська справа та страхування
Термін навчання 3 роки на основі базової загальної освіти
2 роки на базі повної загальної середньої освіти, робітничої професії за фахом
Форма навчання Денна / заочна
Форма фінансування Бюджетна, договірна

 DSC8223В останні роки фінансові спеціальності набули статусу найпрестижніших. Висококваліфікованих фахівців-фінансистів потребують державні, комерційні, банківські структури, податкові служби, інвестиційні, страхові компанії.

Галузь діяльності фінансиста - планування та управління фінансовими потоками. Основне завдання фінансиста – спланувати, куди вкласти грошу, кому або в кого та скільки позичити, які закупити матеріали, які акції придбати та як найвигідніше продати свої. Тим, хто обирає для себе фах фінансиста, необхідно знати, що ця професія потребує стратегічного мислення, уважності, математичного складу мислення, витривалості, старанності та витривалості. Фінансист володіє вмінням раціонально розпоряджатися грошовими коштами, правильно визначати нарахування податків, активно діяти у сфері фінансових ринків, захищати заощадження від інфляції. Випускники одержують знання з питань здійснення усіх видів банківських операцій, надання посередницьких, інформаційних і консультаційних послуг клієнтам, забезпечення фінансової стабільності підприємства.

Фінансист ключова фігура у кожній фірмі в будь-якій галузі бізнесу, тому що він управляє фінансовими ресурсами.

DSC 7467Спеціаліст цієї професії повинен знати фінансовий менеджмент, законодавство, економіку, внутрішній та міжнародний ринок цінних паперів, фінансовий та економічний аналіз. Необхідно також розбиратися в бухгалтерській, статистичній звітності підприємства, фінансовій інформації, яка публікується у пресі, аналізувати фінансові результати діяльності підприємства. Особисті якості: вміння аналізувати великий обсяг інформації; гарна пам'ять; висока концентрація уваги; терпіння; комунікабельність.

Касир-операціоніст - обличчя банку. До його обов'язків входить спілкування з клієнтами, контроль за станом рахунків, внесення змін в базу даних при надходженні і знятті грошей. Професія має постійний попит на ринку праці. Особисті якості: незалежно від ситуації касир-операціоніст повинен зберігати витримку, спокій і зосередженість.

Студенти вивчають такі дисципліни професійного циклу: 

  • Банківські операції;
  • Податкова система;
  • Фінанси;
  • Гроші та кредит;
  • Бюджетна система;
  • Казначейська справа;
  • Бухгалтерський облік і звітність у комерційних банках;
  • Страхові послуги;
  • Інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах;
  • Фінансовий облік.

 DSC7101

 

Час простих рішень і легких грошей минув, настав час професіоналів.