Зверніться до всіх не байдужих, тривогу свою передайте:

Рятуйте мерщій наші душі, природу скоріше спасайте.

Кохайте і роси, і квіти, дерева в рожевій імлі.

Без цього, повірте нам люди, не буде життя на землі.

Хай знають дорослі і діти – залежить від нас майбуття.

Усі ми повинні глядіти, щоб квітло, буяло життя.

Сьогодні екологічні проблеми входять до переліку найактуальніших і визначають рівень благополуччя як всієї світової цивілізації, так і кожної країни зокрема. Саме цій темі була присвячена проведена 19 березня 2014 року екологічна година «Погляд із середини».

 DSC9015  DSC9017  DSC9020

Мета заходу – привернути увагу молодого покоління до екологічних проблем нашого міста та області, вказати на наслідки бездумного втручання людини у природу, порушити проблеми розумного застосування досягнень науки та особистої відповідальності кожного за стан довкілля.

Виступ гості заходу декана факультету «Волонтери охорони природи» Машкіної Світлани Станіславівни та представлені нею презентації «Сучасність і місто», «7 чудес м. Суми» викликали зацікавленість студентів 111 та 411 груп, спонукали до жвавого обговорення проблем природокористування. Нікого із присутніх не залишила байдужою вікторина «Знавці рідного краю», в якій першокурсники показали високий рівень знань.

У ході заходу нашими студентами були представлені власні проекти щодо покращення екологічної ситуації в нашому регіоні. Кращим було визнано проект представлений 411групою.

Працівники бібліотеки запросили всіх присутніх ознайомитися із книжковою виставкою «Екологія і суспільство: на перехресті думок».