DSC0372

13 травня 2014 року на базі Сумського державного університету відбулося традиційне свято молодіжної творчості – «Студентська весна 2014». Тема цьогорічного фестивалю – «Парад талантів».Творчі студентські колективи, які представляли ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Суми, показали високий рівень художньої майстерності, естетичного смаку, сценічної культури. Ну і найголовніше – розкрили свої різносторонні таланти у всіх видах і жанрах мистецтва. Наш художній колектив підтвердив думку про те, що він є одним з найкращих, бо журі відзначило його сімома найвищими нагородами у різних номінаціях.

Не було рівних нашим студентам у номінації «Народний вокал»: І місце –Кірна Алла (солоспів), ІІ місце – чоловічий ансамбль ( Коваленко Андрій, Вербицький Павло, Гостєв Єгор, Дзюбенко Максим), ІІІ місце ( тріо) – Кірна Алла, Бесараб Яна, Косенко Ксенія. Як завжди відзначено було і виконавців естрадного співу: Танасюк Анастасія та Конанихіна Юлія ( дует) – ІІ місце, Танасюк Анастасія ( солоспів) – ІІІ місце. Сподобався і журі, і глядацькій залі, в якій була присутня група підтримки із наших студентів коледжу, хореографічний ансамбль, який одразу виборов ІІ і ІІІ місця. 

Вітаємо наших переможців, вони вкотре довели, що є сучасними і креативними, стильними і розумними, вихованими і освіченими особистостями. Бажаємо і надалі творити прекрасне мистецтво, удосконалюючи себе, досягати найвищих вершин.