DSC2204

Уже традиційно на початку вересня в навчальному закладі проходить тиждень спорту, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Головна мета – популяризація здорового способу життя серед студентської молоді. Адже бути здоровим і спортивним сьогодні – це круто.

Вранці 16 вересня біля коледжу гамірно і не пройти: студенти готуються до велопробігу «Веретенівка – Зелений Гай – Веретенівка». Більше тридцяти п'яти студентів на красенях-велосипедах, на чолі зі спортивним директором Оксаною Володимирівною Мусієнко, вирушили у мандрівку. І не прогадали, бо отримали масу задоволення: свіже повітря, спілкування, нові друзі, і головне – польова каша, приготовлена викладачами фізичного виховання і директором. Уже сьогодні стало відомо: наступного року учасників велопробігу буде ще більше.

Наступного дня стадіон коледжу зібрав любителів футболу. Прекрасна осіння погода та вболівальники надихнули команди на запальну та інтригуючу гру.

Тільки на останній хвилині став відомий переможець:

І місце – команда спеціальності «Економіка підприємства»,

ІІ місце – спеціальності «Правознавство»,

ІІІ місце – спеціальності «Бухгалтерський облік».

Було відзначено кращих футболістів у різних номінаціях:

«Кращий гол» - Кльосов Микола,

«Кращий голкіпер» - Шкуропад Максим,

«Кращий гравець» - Сербалюк Іван,

«Корисний гравець» - Райфельд Ярослав.

Цікавою і як завжди корисною була спортивна велика перерва 18 вересня. Юнаки змагалися у конкурсі «Богатир», а дівчата вчилися влучності та кмітливості у конкурсі «Дартц». І нагороди знайшли своїх героїв:

І місце –Тимченко Мирослав та Лазня Віталій,

ІІ місце – Стеценко Віталій,

ІІІ місце –Храпач Євгеній.

Дівчата в коледжі завжди відзначалися високою спортивною активністю. Тому в дартці важко було визначати переможців. І все-таки найвлучнішими стали: Сіренко Альбіна, Богданова Анна, Яловець Марія.

Найбагатолюднішими і найінтригуючими стали конкурси «Веселі старти» та «Перетягування канату», учасником яких стала і команда викладачів. Бурхлива підтримка вболівальників додали азарту змаганням, кожен бал враховувався і був дуже важливим. У конкурсі «Пертягування канату» із самого початку відзначилася команда «Фінанси і кредит», вона і посіла

І місце, ІІ місце – команда «Викладачі», ІІІ місце виборола команда «Юристи (випускники)», а от у конкурсі «Веселі старти» результати наступні: І місце –команда «Бухгалтерський облік», ІІ місце – «Фінанси і кредит»,

ІІІ місце –«Юристи (випускники)».

Для цього свята перемога – не головне, важливо, що всі студенти зарядилися позитивом на цілий рік.

У п'ятницю 19 вересня у читальній залі відбулася відкрита виховна година «Олімпійцями не народжуються – ними стають». До студентів 121 та 111 груп назустріч завітала срібна призерка олімпійських ігор з біатлону Олена Петрова. Вона поділилася зі студентами своїм спортивним рецептом, як поставити перед собою мету і її досягти.

Протягом тижня студенти разом з викладачами та кураторами ходили у туристичні походи мальовничою Сумщиною, які дуже полюбляють,бо кажуть, що вони додають здоров'я, сили та натхнення.