DSC3855

Під таким девізом пройшов цьогорічний творчий звіт обліково-фінансового відділення. Складні політичні та соціальні проблеми нашої країни торкнулися і молоді. Вона особливо гостро відчуває на собі відповідальність за майбутнє України. Тому студенти і намагалися зі сцени розкрити свої почуття, вболівання за рідну землю, яка сьогодні потерпає від сусіда-агресора. Патріотичні настрої пронизували творчу програму від самого початку і до останку. Студенти в різних жанрових композиціях розкривали свою позицію, свої думки і ставлення. Особливо вразила авторська поезія Бондаренко Валерії «Україна», пісня у виконанні Стадніченко Людмили «Нехай квітує Україна». Усі артисти на сцені намагалися ствердити думку, що українці мають жити разом, об'єднатися, і тоді ніякий ворог не страшний. Своїми образами це вдалося відтворити Косенко Надії, Бесараб Яні, Завгородньому Олексію, Сахошко Вікторії, Гостєву Єгору, Куниці Тетяні, Рибець Олені, Коваль Анні.

А найменшим глядачам (у залі були присутні цілі родини) до вподоби стали сучасні танці у виконання наших юних студентів.

Що ж , шановні майбутні бухгалтери, фінансисти, економісти, живіть мирно і дружньо, здобувайте знання творчо і несіть у світ широких доріг свою щиру душу, а вся коледжанська родина буде пишатися своїми талановитими студентами.