PIC ALL

26 березня у читальній залі бібліотеки відбувся поетично-музичний захід, присвячений Всесвітньому дню поезії.

19 березня українська література збагатилася одразу двома значущими іменами: Максим Рильський (120 років від дня народження) і Ліна Костенко 85 років!). Саме їхній творчості і був присвячений наш музичний вечір, у якому взяли участь студенти гр. 111 (Вернидуб Г.О.), 411 (Єфременко О.А.), гр.121 (Шабалдас Т.М.), викладачі Генайтус О.В., Бутенко Л.Г. Вели вечір бібліотекарі, які підготували біобібліографічну пам'ятку до 120-річчя М.Т. Рильського (Гриценко Г.В.), два відеоролика, присвяченого поетичній творчості Ліни Василівни Костенко (Л.М.Понкратова).

Студенти Ковальова Людмила, Рибець Олена, Сахошко Вікторія (гр.121), Миколенко Аліна, Кліментьєва Валерія, Смикало Діана (гр.411), Кузнецова Віталіна, Ніженець Олександр, Ликова Влада (гр.111) з задоволенням декламували поезії Л.В.Костенко.

Бібліотекарі Понкратова Л.М., Гриценко Г.В., Палецька Л.В. ознайомили присутніх з сторінками життя поетів, книгами, представленими на виставці, викладач Генайтус О.В. підтримала дискусію щодо видання історичних творів Л.В.Костенко – «Берестечко» і «Маруся Чурай», звернула увагу на труднощі виходу з друку роману «Маруся Чурай», який 6 років після написання взагалі не був надрукований.

Безумовно, що кожен з цих двох поетів заслуговує окремої розповіді, неспішного читання поезій, роздумів. Ми спробували пригадати і зупинитися на найбільш значущих епізодах з життя Ліни Костенко і Максима Рильського, переглянули музичні композиції, поринули у світ високої і мудрої поезії, адже саме твори письменників і поетів як найкраще характеризують їхню громадянську позицію, їхнє ставлення до такого непростого і багатогранного життя...

Завідуюча бібліотекою Людмила Понкратова