Головна Виховна робота Новини «Кращий студент коледжу 2015»

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
«Кращий студент коледжу 2015» PDF Друк e-mail

 DSC4503

Уже багато років поспіль у навчальному закладі для студентів проходить інтелектуальний конкурс «Кращий студент року». І що цікаво – кожного разу по-різному, неповторно і креативно. У цьому році учасників було шість:

Герасименко Максим, Бондаренко-Надєждіна Валерія, Миколенко Аліна, Танченко Марина, Стадніченко Людмила та Борщ Денис. Вони представляли обліково-фінансове та правове відділення. Демонстрували свої здібності студенти у чотирьох етапах:

  • І – Інтелектуальний;
  • ІІ – Візитка;
  • ІІІ – Презентація майбутньої професії;
  • ІV – Світ моїх захоплень.

Приємно відзначити, що учасники намагалися якнайповніше й оригінальніше представити свою творчість. Вдалося вразити глядацьку аудиторію і Борщу Денису своїми акторськими здібностями, особливо у конкурсі «Презентація майбутньої професії». Приємно здивувала всіх своїми творчими і (до цього часу не розкритими) талантами майбутній бухгалтер Бондаренко-Надєждіна Валерія. А от ІІІ місце посіли одразу дві учасниці конкурсу: Танченко Марина та Стадніченко Людмила. Обидві талановиті особистості, Людмила прекрасно розкрилася в пісні, а Марина – в захопленні йогою.

З гумором, по-студентськи креативно, з повною віддачею відпрацював на сцені Герасименко Максим, улюбленець коледжу. Тому журі його нагородило його дипломом за зайняте ІІ місце. Звичайно, найбільша інтрига була у визначенні переможця конкурсу: ним стала студентка 411 групи Миколенко Аліна. Багатогранна і талановита особистість Аліни розкрилась в усіх етапах конкурсу. Вітаємо юну пережницю і бажаємо ій гідно представити навчальний заклад на регіональному етапі Сумської та Чернігівської областей «Студент року 2015», який відбудеться 23 квітня 2015 року на базі Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.