DSC4503

Уже багато років поспіль у навчальному закладі для студентів проходить інтелектуальний конкурс «Кращий студент року». І що цікаво – кожного разу по-різному, неповторно і креативно. У цьому році учасників було шість:

Герасименко Максим, Бондаренко-Надєждіна Валерія, Миколенко Аліна, Танченко Марина, Стадніченко Людмила та Борщ Денис. Вони представляли обліково-фінансове та правове відділення. Демонстрували свої здібності студенти у чотирьох етапах:

  • І – Інтелектуальний;
  • ІІ – Візитка;
  • ІІІ – Презентація майбутньої професії;
  • ІV – Світ моїх захоплень.

Приємно відзначити, що учасники намагалися якнайповніше й оригінальніше представити свою творчість. Вдалося вразити глядацьку аудиторію і Борщу Денису своїми акторськими здібностями, особливо у конкурсі «Презентація майбутньої професії». Приємно здивувала всіх своїми творчими і (до цього часу не розкритими) талантами майбутній бухгалтер Бондаренко-Надєждіна Валерія. А от ІІІ місце посіли одразу дві учасниці конкурсу: Танченко Марина та Стадніченко Людмила. Обидві талановиті особистості, Людмила прекрасно розкрилася в пісні, а Марина – в захопленні йогою.

З гумором, по-студентськи креативно, з повною віддачею відпрацював на сцені Герасименко Максим, улюбленець коледжу. Тому журі його нагородило його дипломом за зайняте ІІ місце. Звичайно, найбільша інтрига була у визначенні переможця конкурсу: ним стала студентка 411 групи Миколенко Аліна. Багатогранна і талановита особистість Аліни розкрилась в усіх етапах конкурсу. Вітаємо юну пережницю і бажаємо ій гідно представити навчальний заклад на регіональному етапі Сумської та Чернігівської областей «Студент року 2015», який відбудеться 23 квітня 2015 року на базі Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака.