DSC 0579

Так складалося, що у молодіжно-танцювальній програмі «StudDanse» брали участь студентські колективи вищих навчальних закладів ІІІ – ІV р. а. У цьому році організатори молодіжного шоу запросили до участі і студентів навчальних закладів І – ІІ р. а. На жаль, відгукнулися лише три: технікум харчової промисловості, будівельний коледж і наш навчальний заклад.

Дуже складно було у процесі підготовки студентам поєднувати і навчання, і тренування. Важко, бо готувалися учасники самостійно, під керівництвом студента-постановника, творчого і креативного, Борща Дениса. Багато було і радості, і сліз , і емоцій. Але програма підготовлена, і результат: 14 травня наш танцювальний колектив на сцені спортивного залу ДВНЗ «Української академії банківської справи НБУ».

Феєрично, ритмічно, весело, з ентузіазмом, наші студенти підкорили глядачів та журі. Багато музики, танців, різноманітних конкурсів, привітань. Наша команда виграла цей молодіжний фестиваль у номінації «Найенергійніша команда», а переможцем стали студенти із технікуму харчової промисловості.

Хочеться подякувати всім учасникам за витримку, за натхнення, за наполегливість, за самовідданий труд. І особлива шана Борщу Денису, який зміг організувати, підготувати і представити гідно наш навчальний заклад.

Шановні студенти! Коледж пишається вами. Живіть творчо, весело і натхненно.