Вересневі зустрічі 2015

Теплий вересень щедро подарував нам усім можливість побути ще раз ніби влітку. У ці ясні і теплі дні у нас в бібліотеці пройшли зустрічі зі студентами-першокурсниками. Традиційно ми показали першокурсникам відділи бібліотеки, представили їм нашу інсталяцію: постійного читача бібліотеки (книжкового) з гаслом: «Читай як я, читай краще за мене!», провели бесіди, присвячені інформаційним ресурсам бібліотеки, записали студентів до бібліотеки і видали їм навчальну літературу і читацькі квитки. До стін бібліотеки завітали студенти 411, 412, 111, 211, куратори: Гриценко В.Л., Скопова О.С., Бісік С.Г., Ярем О.А.

Традиційно, але все ж таки, кожного року, по особливому, тому що неодмінно в житті кожного відбуваються якісь зміни, поступово змінюється й бібліотека, удосконалюються технологічні процеси роботи, набуває все більшої популярності електронна читальна зала, мабуть, змінюється й основна характеристика діяльності бібліотеки. Основними показниками такої діяльності виступає вже не кількість книжкового фонду, а різноманітність і кількість джерел інформації, до яких бібліотека може надати доступ. Це основна теза наших бесід зі студентами. Мабуть, найголовніше, що повинна зрозуміти сучасна молодь, що бібліотека – це територія толерантності, єдності, куточок, де можна поспілкуватися й водночас отримати необхідні знання для досягнення своєї мети.

Про бібліотеку як інформаційний і культурно-просвітницький центр, розповіла завідуюча бібліотекою Понкратова Людмила Миколаївна, яка показала студентам он-лайн як користуватися електронним каталогом, електронною бібліотекою, які корисні Інтернет-ресурси, зібрані на сайті бібліотеки, можна використовувати для навчання й дозвілля. Бібліотеку у соціальних мережах презентувала бібліотекар абонементу Гриценко Ганна Віталіївна, яка запросила молодь приєднатися до друзів бібліотеки у «Фейсбуці» та «В контактє» для більш тіснішої співпраці, обговорення різних тем, а, можливо, й для того, щоб продовжити, наприклад, термін користування книгою. Про правила користування читальною залою й електронним сектором розповіла Палецька Л.В.

Двері бібліотеки завжди відкриті для всіх, хто прагне до нового, любителів книг, читання, спілкування! До речі, завжди допоможемо й друзям коледжу, жителям Веретенівки в отриманні корисної інформації.

Завідуюча бібліотекою Людмила Понкратова