DSC8468s

Саме під такою назвою 21 жовтня 2015 року відбувся традиційний святковий захід для студентів, які два місяці назад переступили поріг нашого навчального закладу.Його мета – виявити серед студентів нового набору естетично обдарованих, залучити їх до занять у гуртках художньої самодіяльності, допомогти в організації дозвілля, якісного та змістовного.Цьогоріч студенти-першокурсники неабияк здивували не лише своїми талантами, а й глибоким духом патріотизму та щирої любові до рідної Батьківщини. Приємно, що прийшли підтримати своїх підопічних куратори, викладачі, завідуючі відділень та досвідчені активісти художньої самодіяльності.

Кращими у номінації «Вокал (соло)» визнані:

І місце – Шевець Неллі, студентка 211 групи

ІІ місце –Кущ Аліна, студентка 111 групи

ІІІ місце – Полякова Єлизавета, студентка 411 групи

У номінації «Вокал (дует)» були відзначені студентки 211 групи Мацак Дар'я та Миронченко Сніжана з піснею «Батьки мої».

У номінації «Художнє читання»:

І місце – Березовська Валерія, студентка 411 групи

ІІ місце – МацакДар'я, студентка 211 групи

ІІІ місце – Майборода Анжела, студентка 111 групи

Була представлена і номінація «Сучасна хореографія»:

І місце – колектив 111 групи

ІІ місце – колективи 211 групи

У номінації «Інструментальний жанр» брали участь дві студентки: Семенець Тетяна (111 група) з власною музичною композицією – ІІ місце, та Носок Софія (411 група) з композицією від «Океану Ельзи» «Така як ти» - ІІІ місце.

Відзначило журі у номінації «Оригінальний жанр» студентку 412 групи Кохану Олену, яка продемонструвала свій хист до малювання.

Директор коледжу Чортенко А.М. нагородив переможців грамотами та солодкими подарунками, подякував за їх активність, ініціативність, творчість.

Словом, як і завжди, цьогорічний конкурс художньої творчості серед першокурсників дозволив «засвітитися» новеньким зірочкам сцени. Їх висока виконавська майстерність, яскравий акторський талант, художня довершеність виступів довели, що джерело талановитих у співах, танцях, розмовному жанрі студентів, якими так славиться коледж СНАУ, не міліє.