DSC9664a

Кожне свято має своє обличчя. День Святого Валентина, або Свято всіх закоханих, - це миле, домашнє, незвичайне свято. незвичайне воно тому, що зовсім не слов'янське... Але Європа святкує його з великим задоволенням вже 120 років. Це чудово, що до черги жіночо-чоловічих свят приєдналося ще одне – прекрасне свято з надзвичайно сумною і романтичною історією. І саме йому був присвячений творчий звіт обліково-фінансового відділення.

Студенти в різних жанрових композиціях розкривали свої погляди на кохання. Усі артисти на сцені намагалися ствердити думку, що любов – це те, що єднає людей. Своїми образами це вдалося відтворити Завгородньому Олексію, Сахошко Вікторії, Смикаловій Катерині, Ільчук Діані, Радченку Олександру,Стаднічченко Людмилі, Кущ Аліні, Мацак Дар'ї, Миронченко Сніжані.

Шановні майбутні бухгалтери, фінансисти, економісти, живіть мирно і дружньо, здобувайте знання творчо і несіть у світ широких доріг свою щиру душу, а вся коледжанська родина буде пишатися своїми талановитими студентами.