vred-narcomanii

З метою профілактики всіх негативних явищ у студентському середовищі 16.05.16р у читальній залі коледжу відбулася зустріч студентів І та ІІ курсів з лікарем-наркологом Сумського обласного наркологічного диспансеру Семернею Вікторією Іванівною та психологом Крівцовою Аліною Валеріївною.

Під час зустрічі лікар розповіла студентам про вплив паління, алкоголю та наркотичних речовин на несформований молодий організм, неусвідомлені дії людини вживання наркотиків, попередила про шкідливий вплив різних сумішей для паління, застерегла від легковажного ставлення до «легких наркотиків», розповіла про наслідки для здоров'я та самопочуття, а також навела різні приклади з досвіду своєї роботи з пацієнтами.

Виступ лікаря супроводжував перегляд цікавих відеороликів, у яких були представлені реалії життя, залежної від наркотиків, молоді; патологічний вплив паління на нервову систему та розвиток ракових хвороб; пояснено, як алкоголь впливає на спадковість та потомство. Також психолог звернула увагу студентів на те, що сьогодні є потреба більше займатися спортом та весь свій потенціал спрямувати на збереження здоров'я.

Протягом всієї лекції студенти мали змогу задавати запитання, на які отримували професійні відповіді та коментарі. Особливу увагу лікар звернула на небезпечні наслідки вживання слабоалкогольних напоїв, що дуже часто приводить до підліткового алкоголізму.

Зі слів студентів, такі зустрічі необхідні. Адже багато молодих людей вважає, що мають велику силу волі і завжди можуть перестати вживати слабоалкогольні напої чи наркотики. Але, як показує практика, це зробити дуже тяжко. Тому краще не ризикувати.