DSC4435

В рамках тижня фізичного виховання 21 вересня відбулися змагання з футболу між командами обліково-фінансового та правового відділень. Приємно відзначити, що учням Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей сподобалось змагатися з нашими студентами.

Команди юнаків зіграли з наступними результатами: з рахунком 3:1 збірна правового відділення виграла у збірної обліково-фінансового відділення; команда учнів Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей з рахунком 5:0 виграла у збірної обліково-фінансового відділення та з рахунком 3:1 програла збірній правового відділення. Кращі гравці були відзначені у таких номінаціях:

  • «Кращий гравець» - Максимук Владислав (422 група);
  • «Кращий гол» - Губар Ігор (учень Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей).

Футбол вже давно перестав бути суто чоловічим видом спорту. Дівчата у нашому коледжі теж засвоїли цю непросту, але цікаву гру. Перемогу на полі здобула збірна команда дівчат правового відділення. У номінації «Кращий гравець» було відзначено Кліментьєву Валерію 431 група), «Кращий гол» - Клименко Катерину (121 група).