DSC4778

Щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято покликане висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир в глибокому тилу ворога. Історія партизанського руху на Сумщині в період Великої Вітчизняної війни – це одна з найяскравіших сторінок героїчної боротьби нашого народу. Сумщина – ядро партизанського руху в Україні, де в кожному районі формувались партизанські загони. Внесок партизанських формувань в загальну перемогу людства над нацизмом просто неоціненний. Сторінки партизанської війни дають нам можливість зрозуміти тайну духовної величі українського народу, який у грізний час із зброєю в руках піднявся на захист своєї землі.

26 вересня у читальній залі коледжу відбулась відкрита виховна година, присвячена подвигу партизанів Сумщини, яку підготували студенти 131 групи. Вони познайомили всіх присутніх зі сторінками історії нашого партизанського краю, розповіли про славетний рейд ковпаківців від Путивля до Карпат. Гості (студенти 211 та 311 груп) переглянули презентацію з музичним супроводом, піснями, показом уривків з документальних фільмів.

Такі тематичні виховні години сприяють патріотичному вихованню молоді та формуванню національної свідомості. Метою проведеного заходу був виклик почуття гордості та поваги до українського народу, який пережив тяжкі роки війни, зміг у нелегкій боротьбі відродитись, здобути незалежну державу і зараз будує європейську, демократичну країну.