DSC5233

Минулого тижня у стінах нашого навчального закладу відбувся щорічний конкурс художньої творчості «Таланти твої, першокурснику!», в якому студенти-першокурсники мали можливість продемонструвати свої вокальні, хореографічні, акторські та комічні здібності.

Такий довгоочікуваний, він зібрав разом велику дружню коледжанську родину: дебютантів-першокурсників, студентів ІІ-IV курсів, випускників, викладачів, батьків та друзів. Гості та учасники свята вкотре впевнились у тому, що студенти коледжу талановиті, здібні та мають почуття гумору.

У конкурсі брали участь студенти 111,211-311, 411 та 412 груп обліково-фінансового та правового відділень.

Першокурсники заявили про себе своїми номерами, сміливо вийшли на сцену і показали " клас! ". Програма конкурсу включала шістнадцять номерів: це і вокальний спів, і художнє читання, і хореографічні постановки. Не дивлячись на те, що більшість учасників були вперше на великій сцені, вони змогли вправно своєю майстерністю підкорити глядачів. А самі «зірочки» здобули новий досвід та позитивні враження від власних результатів.

Конкурсанти були щирими та зворушливими. Вони змогли подарувати кожному глядачу в залі частинку тепла своєї душі.

Журі оцінювало претендентів на призові місця за такими критеріями: змістовність, креативність, оригінальність, артистизм, динамічність та синхронність танцю.

У номінації «Вокал (соло)» перше місце посіла Кривоконь Богдана (411 група), у номінації «Художнє читання» - Забіла Владислав (411 група), у номінації «СТЕМ» - творчий колектив 111 групи, у номінації «Сучасна хореографія» - хореографічний колектив 411 групи.

На щирі слова подяки заслуговують студенти старших курсів Завгородній Олексій, Миколенко Аліна, Кліментьєва Валерія, Герасименко Максим, Міщенко Ліза, Голуб Ліза, Рубан Єгор. Саме вони були генераторами ідей першокурсників та допомогли запалити нові зірочки аматорської сцени!

Сподіваємося, що цей дебют подарує учасникам натхнення на майбутні творчі звершення.