page

7 лютого – день безпечного інтернету.

У нашому житті нам доводиться користуватися і дотримуватися різних правил: Дорожнього руху, Пожежної безпеки, правил етикету тощо. На будь-якому підприємстві дорослі знають і дотримуються правил, щоб працювати безпечно, щоб ніщо не загрожувало не тільки їх життю, але і моральній та духовній рівновазі.

На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що можуть чекати у віртуальному просторі.

Напередодні відзначення цієї дати до читальної зали бібліотеки на інформаційну годину «Безпечний інтернет», підготовлену бібліотекарями, завітали студенти 411, 412, 121 гр., куратори Бутенко Л.Г., Роговенко О.В., Гриценко В.Л.

У ході бесіди присутні дослідили позитивні і негативні наслідки інтернету, сформулювали та засвоїли правила безпечної роботи в інтернеті, переглянули ролики «Безпечний інтернет. Просто» та «10 порад з безпеки у мережі».

Студенти ознайомилися також з новим веб-ресурсом бібліотеки «Безпечний інтернет», звернувшись до сторінок якого можна знайти корисні українські онлайн ресурси, які створені з ціллю поширення знань щодо безпечного користування інтернетом, прочитати поради для дітей і батьків, пройти тести, дізнатися про авторське право у мережі тощо.

Наприкінці заходу усі разом відповіли на питання інтерактивної вікторини для кращого засвоєння матеріалу, отримали інформаційні буклети «Інтернет: правила безпеки».

Дякуємо за співпрацю кураторам і всім, хто взяв активну участь у проведенні інформаційної виховної години.