Конкурс буктрейлерів

Буктрейлер – що це? Розповідь про книгу? Реклама нової книги? Мабуть, це все разом: і любов до книги і читання, і бажання поділитися прочитаним, і реклама певного твору. З англійської book - це книга, trailer - тягач, причіп, тобто дослівний переклад «тягнути книгу на причепі» просувати її.

Цьогорічний конкурс серед першокурсників - це вже наша друга спроба заохотити дітей до читання засобом створення буктрейлерів. Разом з викладачем інформатики Вернидуб Г.О. ми запросили студентів розповісти всім про власні читацькі вподобання, порекомендувати цікавий класичний твір або книгу сучасного автора.

Кожного разу - це загадка. Які книги читають наші діти, чим цікавляться? І кожен раз вони дивують вибором автора твору, незвичайним поглядом на звичайні речі. Найбільш активною виявилася 111 група ( куратор catsНеженець Оксана Петрівна). Порадував різноманітний вибір книг: трилогія С'юзен Коллінз «Голодні ігри», Марко Зузак «Книжковий злодій», Дж. Мартін «Гра престолів», Л.М. Олкотт «Маленькі жінки», К.Б. Клайн «Сирітський потяг», У.Шекспір «Ромео і Джульєтта», П. Гоукінз «Дівчина у потягу», пригодницькі романи серії «39 ключів», Д.Г. Лоуренс «Кохання леді Чаттерлей», Л. Керролл «Пригоди Аліси у країні чудес» та багато інших.

Дякуємо всім учасникам конкурсу! Студенти проявили свої творчі здібності, ретельно працювали над додаванням 02анімацій, використовували відео, добирали музичні композиції. Найбільш цікавими буктрейлерами, у яких вдало поєднано і техніка оформлення і цікавий сюжет, обрано буктрейлери Філяєвої Насті «Голодні ігри» і Ковінько Віри «Книжковий злодій». Вітаємо з перемогою і бажаємо не втрачати інтерес до читання і радувати глядачів новими творчими роботами!

Вдалі яскраві буктрейлери представили також Неженець Влада, Мацак Таня, Мартиненко Таня, Батраченко Олена, Корольов Андрій, Капустянська Аліса, Стовпак Ліля, Овдієнко Яна, Чуйко Віка, Донченко Наташа, Винокурова Стеша, Різниченко Аня, Гончарова Катя. Усі молодці! Так тримати!

Гарні буктрейлери, цікаві книги, але хочеться побільше дізнатися про українську книгу та її авторів. Тому наступний конкурс буде присвячений книгам саме українських письменників. Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

Переглянути буктрейлери і поділитися своїми враженнями можна на каналі бібліотеки на YouTube.

Завідувач бібліотеки Людмила Понкратова.