Головна Виховна робота Новини Навчальні екскурсії – це цікаво та корисно!

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Навчальні екскурсії – це цікаво та корисно! PDF Друк e-mail

Навчальні екскурсії – це цікаво та корисно!

Навчальні екскурсії є обов'язковими та необхідними складовими навчально-виховного процесу. Вони передбачають створення умов для наближення змісту навчальних дисциплін до реального життя, розширення світогляду студентів, формування в них життєво необхідних компетенцій.

Для більш ефективного засвоєння теми «Основи цивільного захисту» з дисципліни «Захист Вітчизни» 13 лютого 2017 року студенти-першокурсники коледжу побували на екскурсії у Сумському міському навчально- методичному центрі цивільного захисту.

Безумовно, в умовах сьогодення досить гостро постає проблема збереження здоров'я та життя людей, захисту великих міст та населених пунктів від катастроф та аварій, стихійних лих, що завдають суттєвих матеріальних збитків, негативно впливають на навколишнє середовище, а головне, на жаль, досить часто забирають людське життя.

У ході цікавого спілкування інструктори центру розповіли про надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території Сумської області, їх причини та чинники негативного впливу, а студенти, в свою чергу, складали алгоритми дій щодо забезпечення захисту населення. Також нашим студентам представилась можливість на практиці відпрацювати навички застосування засобів індивідуального захисту шкіри та органів дихання.

Екскурсія пройшла плідно і допомогла першокурсникам подивитися на надзвичайні ситуації крізь призму формування безпечного життя, напрацювати особисті принципи безпеки в оточуючому середовищі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.