Навчальні екскурсії – це цікаво та корисно!

Навчальні екскурсії є обов'язковими та необхідними складовими навчально-виховного процесу. Вони передбачають створення умов для наближення змісту навчальних дисциплін до реального життя, розширення світогляду студентів, формування в них життєво необхідних компетенцій.

Для більш ефективного засвоєння теми «Основи цивільного захисту» з дисципліни «Захист Вітчизни» 13 лютого 2017 року студенти-першокурсники коледжу побували на екскурсії у Сумському міському навчально- методичному центрі цивільного захисту.

Безумовно, в умовах сьогодення досить гостро постає проблема збереження здоров'я та життя людей, захисту великих міст та населених пунктів від катастроф та аварій, стихійних лих, що завдають суттєвих матеріальних збитків, негативно впливають на навколишнє середовище, а головне, на жаль, досить часто забирають людське життя.

У ході цікавого спілкування інструктори центру розповіли про надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території Сумської області, їх причини та чинники негативного впливу, а студенти, в свою чергу, складали алгоритми дій щодо забезпечення захисту населення. Також нашим студентам представилась можливість на практиці відпрацювати навички застосування засобів індивідуального захисту шкіри та органів дихання.

Екскурсія пройшла плідно і допомогла першокурсникам подивитися на надзвичайні ситуації крізь призму формування безпечного життя, напрацювати особисті принципи безпеки в оточуючому середовищі.