IMG 20170323 122655

23 квітня 2017 року в рамках вивчення предмету «Захист Вітчизни» викладачем Старинським О.М. була організована екскурсія до Кадетського корпусу ім. І.Г. Харитоненка.

Тільки – но ступивши на територію ліцею, наші студенти відчули на собі патріотичний дух, вольовитість, самовпевненість і дисциплінованість атмосфери. А все це виховує у ліцеїстів їх символ – прапор, який знаходиться в головному навчальному корпусі, і користується особливою шаною та любов'ю. Далі разом з екскурсоводом студенти побували в навчальних класах ліцеїстів, в приміщенні рот, побачили умови побуту учнів. З особливою увагою розповідь звучала про Дошку досягнень спорту і навчання ліцеїстів. Зупинилися і почули історії з життя випускників – загиблих учасників АТО. Це особлива сторінка із життя кадетів, адже всі вони готуються захищати свою рідну землю від ворога.

Побували наші студенти і в духовній святині ліцеїстів – Іоанно-Богословській церкві.

IMG 20170323 133256Далі екскурсовод повела наших юнаків до Білого залу, де щороку ліцеїсти влаштовують Віденський бал. До речі, студенти коледжу теж можуть взяти участь у названому заході.

Наші юнаки відзначили, що їх вразила дисципліна і ввічливість ліцеїстів, вихованість і культура спілкування, їх фізична підготовка, вмотивованість до виконання військового обов'язку – захисту рідної землі від ворога.

Студенти щиро подякували за гостинність і увагу, цікаву розповідь начальнику з виховної роботи Самойленко Валерію Івановичу та екскурсоводу Вікторії.

Такі екскурсії потрібні і є корисними для студентів, бо не словом, а прикладом виховують патріотизму молодого покоління