fRRJhm-RrTE

Обласний конкурс знавців економічної теорії вже багато років проводиться у формі інтелектуальної гри, а саме у вигляді брейн-рингу, - український, до речі, винахід. Грати у нього треба на питання, які у більшості своїй коротші і вимагають миттєвої одноходової розумової реакції. Грати у брейн-ринг студентам подобається, адже це колективна гра, яка передбачає співпрацю, співпереживання, спільне прийняття рішення і колегіальну відповідальність. Цей вид гри дає можливість удосконалити комунікативні навички, хоча може сприяти формуванню та розвитку будь-яких навичок і вмінь. Головне, що є інтрига, здивування, радість, почуття співпраці, творчості. В даній ситуації студенти більш чітко та яскраво запам'ятовують отриману інформацію, бо гра впливає на психічний розвиток, сприяючи виникненню невимушеної уваги і пам'яті, розвитку логічного мислення, інтелектуального росту. Це особливо організований конкурс, що вимагає напруги емоційних і розумових сил. Гра завжди передбачає прийняття рішення – як вчинити, що сказати, як виграти? Бажання розв'язати ці питання загострює розумову діяльність тих, хто грає. У грі всі рівні. Але обов'язково є інтрига, хто ж переможе?

Гра проходила у три тури. Кожен з них містив по 10 запитань. У ході гри ситуація змінювалась кілька разів, кожен раз у новому варіанті, але лідери визначились відразу – Коледж СНАУ і Сумський коледж економіки і торгівлі. В ході напруженої боротьби і дебатів перемогу з різницею в 0.5 бали присудили Коледжу економіки і торгівлі, а команда Коледжу СНАУ посіла ІІ місце.

Вітаємо учасників гри. Вони проявили себе гарними знавцями економічної теорії, отримали можливість проявити свої правові знання і достойно представили наш навчальний заклад на рівні Сумської області.

Беручи до уваги все вище зазначене, можна сказати, що гра створює позитивний емоційний стан, підвищує працездатність і зацікавленість студентів і педагогів, та залишається цікавою та яскравою подією в студентському житті. Цей захід виконав навчальну, мотиваційно-збуджувальну, орієнтуючу і виховну функцію.

Самойленко А.М., викладач економічних дисциплін