1 Усі ми полюбляємо ходити до лісу, коли, стомившись від міської метушні, можна хоча б на декілька годин зануритись у царство природи. А яке задоволення вирушити в похід з друзями – одногрупниками... І таку можливість, напередодні закінчення навчального року, 23 травня, отримали студенти 121 групи. Вранішнє весняне сонечко, мабуть, теж раділо нашій мандрівці і посипало на землю тепле проміння. Такими ж веселими були й студенти коледжу СНАУ.

Краса весняного лісу вражає: спів пташок, шепотіння молодих струнких берізок – все це нікого не залишило байдужим. А ось і велика галявина. Здається, всі вже нагуляли апетит... А що ж може бути кращим, ніж обід на свіжому повітрі серед природи? Каша виявилась надзвичайно смачною, адже приготовлена з любов'ю. Ну а потім були веселі, цікаві розваги та ігри.

Туристичний похід був чудовим і незабутнім. Він приніс багато радісних і яскравих емоцій. Велика вдячність викладачу фізичної культури Старинському Олександру Миколайовичу, який вміло організував групу та створив дружню й теплу атмосферу походу. З впевненістю можемо сказати, що день був прожитий недаремно, адже він подарував незвичайну зустріч з природою.

Майборода Анжела, студентка 121 групи