Головна Виховна робота Новини Добра традиція коледжу снау

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Добра традиція коледжу снау PDF Друк e-mail

Y7ltPB3n9y0

Активний відпочинок - це завжди цікаво та весело. Погодьтеся, адже набагато цікавіше провести вільний час на природі, дихаючи свіжим повітрям та граючи у різні цікаві ігри, ніж сидіти вдома, дивлячись у екрани телефонів, планшетів або комп'ютерів.

Саме тому, 2 червня студенти 411 та 412 груп ходили у похід, завдяки якому отримали море позитивних вражень. lLFmt6c7LpMЛіс нас зустрів ніжною, свіжою зеленню, а річка - прозорою гладдю. Особливо сміливі юнаки навіть не втрималися від купання у цей сонячний, але прохолодний з вітром день. Ми всі весело проводили час, граючи у волейбол та готуючи їжу, яку можна скуштувати тільки у поході. Я думаю ніхто не буде заперечувати, що будь-яка їжа приготована на вогні - смачніша. Завдяки цьому походу ми всі ще краще здружилися та більше дізналися один про одного.

За цей день та яскраві, незабутні враження хочеться подякувати нашому вчителю фізичної культури Володимиру Валентиновичу та кураторам Ларисі Григорівні та Ользі Василівні за те, що організували для нас таку неймовірну подорож, та були разом з нами.

Коваленко Анастасія, студентка 411 групи

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.