Головна Виховна робота Новини Збори мешканців гуртожитку

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Збори мешканців гуртожитку PDF Друк e-mail

 DSC1154

6 вересня в актовій залі коледжу відбулися загальні збори студентів, які проживають у гуртожитку.

Студентам було роз'яснено механізм поселення-виселення в гуртожитку, структуру роботи господарських служб, ще раз наголошено на правилах проживання в гуртожитку, правах та обов'язках студентів, правилах техніки безпеки. Також студентам-першокурсникам були представлені члени Ради гуртожитку, які переймаються проблемами мешканців, допомагають у їх вирішенні.

Перед студентами також виступили заступник директора з виховної роботи Шабалдас Т.М., практичний психолог коледжу Коробова О.Г., вихователь гуртожитку Костян С.В., медичний працівник коледжу Носаль О.М. Вони акцентували увагу на систематичній перевірці стану кімнат представниками адміністрації, роботі органів студентського самоврядування в гуртожитку, електробезпеці, дбайливому поводженню з майном, дотриманні правил особистої гігієни. Також було висвітлено ряд питань з цивільного захисту.

Мешканці мали змогу будь-кому з виступаючих задати питання та отримати вичерпні відповіді.

Психолог побажала всім першокурсникам, які отримали під час зборів багато порад та настанов, легкої адаптації та запропонувала допомогу тим, у кого виникають складнощі у спілкуванні з однолітками.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.