DSC1154

6 вересня в актовій залі коледжу відбулися загальні збори студентів, які проживають у гуртожитку.

Студентам було роз'яснено механізм поселення-виселення в гуртожитку, структуру роботи господарських служб, ще раз наголошено на правилах проживання в гуртожитку, правах та обов'язках студентів, правилах техніки безпеки. Також студентам-першокурсникам були представлені члени Ради гуртожитку, які переймаються проблемами мешканців, допомагають у їх вирішенні.

Перед студентами також виступили заступник директора з виховної роботи Шабалдас Т.М., практичний психолог коледжу Коробова О.Г., вихователь гуртожитку Костян С.В., медичний працівник коледжу Носаль О.М. Вони акцентували увагу на систематичній перевірці стану кімнат представниками адміністрації, роботі органів студентського самоврядування в гуртожитку, електробезпеці, дбайливому поводженню з майном, дотриманні правил особистої гігієни. Також було висвітлено ряд питань з цивільного захисту.

Мешканці мали змогу будь-кому з виступаючих задати питання та отримати вичерпні відповіді.

Психолог побажала всім першокурсникам, які отримали під час зборів багато порад та настанов, легкої адаптації та запропонувала допомогу тим, у кого виникають складнощі у спілкуванні з однолітками.