Головна Виховна робота Новини Несподівані зустрічі

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Несподівані зустрічі PDF Друк e-mail

DSC 6434

У рамках Тижня фізичного виховання, присвяченого Міжнародному дню студентського спорту, 20 вересня 2017 року у читальному залі відбулася виховна година – зустріч з видатною людиною, майстром спорту з багатоборства Васильєвим Володимиром Іллічем, який з цього навчального року став викладачем нашого коледжу.

Володимир Ілліч неодноразово був призером та чемпіоном України, рекордсменом України, виховав не одне покоління спортсменів, був першим тренером Валерія Васильєва, майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіона Всесвітньої універсіади, чемпіона України, учасника Чемпіонатів Європи і Світу.

Викладач розповів студентам І курсу правового відділення історію свого життя та становлення у професійному спорті, поділився особистими спогадами та згадав відомих олімпійців Сумщини, які достойно представляють нашу країну на міжнародному рівні.

Затамувавши подих, слухали студенти розповіді тепер вже їхнього викладача фізичного виховання. Говорив Володимир Ілліч звичайні речі, але стосувалися вони також і підростаючого покоління, яке повинно турбуватися про своє здоров'я, прагнути до кращого, змінюючи себе.

Маємо надію, що студенти коледжу візьмуть за приклад історію життя спортсмена-легкоатлета, який всім своїм життям доводить, що служити людям і бути корисним суспільству – найвища людська якість.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.