DSC2249 1

Традиційно в стінах коледжу з 18 по 22 вересня було проведено Тиждень фізичного виховання, присвячений Міжнародному дню студентського спорту. Метою проведення Тижня є масове залучення студентів до регулярних занять фізичною культурою, підвищення рівня спортивної майстерності та виявлення кращих спортсменів коледжу, а також зміцнення здоров'я студентства та пропаганда здорового способу життя.

18 вересня в академічних групах була проведена виховна година «Олімпійські зірки Сумщини». Приємні спогади вона залишила в пам'яті першокурсників правового відділення: їх викладач фізичного виховання Васильєв Володимир Ілліч виявився видатною особистістю – майстром спорту Радянського Союзу з десятиборства, рекордсменом України з п'ятиборства. Він розповів студентам багато цікавих фактів з історії свого життя у професійному спорті.

Перші спортивні конкурси відбулися під час великої перерви 19 вересня. Традиційно юнаки змагалися у конкурсах «Богатир» та «Дартс», а дівчата намагалися бути влучними у конкурсі «Дартс».

Призерами конкурсів стали:

 • Конкурс «Богатир»:
  • І місце – Долуда Артем (421 група)
  • ІІ місце – Вандик Ігор (422 група)
  • ІІІ місце – Краснянський Владислав (211 група).
 • Конкурс «Дарц» серед юнаків:
  • І місце – Виноградський Дмитро (412 група)
  • ІІ місце – Долуда Артем (421 група)
  • ІІІ місце – Макашутін Валерій (412 група).
 • Конкурс «Дарц» серед дівчат:
  • І місце – Черних Діана (111 група)
  • ІІ місце – Гапон Олена (131 група)
  • ІІІ місце – Магденко Мирослава (211 група).

Чемпіони поза конкурсом - Неженець Оксана Петрівна, куратор 121 групи, ІІ місце посіла заступник директора з навчальної роботи Лук'яненко Людмила Миколаївна

Опівдні на спортивному майданчику відбулася урочиста лінійка, де за активну участь у спортивному житті коледжу були нагороджені грамотами 14 кращих студентів-спортсменів та пролунали привітання від директора та учасників художньої самодіяльності. Потім спортивне свято продовжилося популярними серед студентської молоді змаганнями «Веселі старти» та «Перетягування канату», до участі у яких були залучені справжні любителі спорту. Другий рік поспіль разом із студентськими командами нашого коледжу змагалися команди учнів Сумської обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей, Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка, Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9, Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22.

Переможці були відзначені грамотами та солодощами.

Конкурс «Веселі старти»:

  • І місце – команда учнів Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22
  • ІІ місце – команда учнів Сумської обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей
  • IІІ місце – команда учнів Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7

Конкурс «Перетягування канату»:

  • І місце – команда учнів Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22
  • ІІ місце – команда учнів Сумської обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей
  • ІІІ місце – команда учнів Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7

20 вересня відбулися змагання з футболу серед юнаків та дівчат. Збірна команда дівчат І і ІІІ курсів виграла у збірної ІІ курсу обліково-фінансового відділення з рахунком 1:0, а збірна юнаків правового відділення з рахунком 3:1 виграла у збірної обліково-фінансового відділення.

У номінації «Кращий гравець» грамотами відзначено Оніщенко Сніжану (321 група) та Федченка Олександра (121 група). За «Кращий гол» грамоти отримали –Магденко Мирослава (211 група) та Максимук Владислав (432 група)

Учасники змагань показали високий рівень підготовки і гарні результати.

І ось нарешті 21 вересня відбувся довгоочікуваний велопробіг за традиційним маршрутом «Веретенівка – Зелений Гай - Веретенівка». Кожен, хто взяв у ньому участь, хоче пережити ці емоції знову. Бо дуже круто їхати такою великою командою разом з директором, заввідділенням та викладачами, ще й попереду поліція! Лише почали збиратись учасники заходу біля будівлі коледжу, вже відчувся командний дух. Допомагали один одному підрихтовувати велосипеди, прикрашати їх прапорцями та підносили речі. Велопробіг став тестом на витривалість для 40 студентів, які знали, що в Зеленому Гаю їх чекала смачна польова каша.

Завершився тиждень фізичного виховання туристичними походами в академічних групах.

Дякуємо всім, хто брав участь в спортивних заходах, а також вболівальникам, без яких змагання не були б такими яскравими.