IMG-0001

«Львів відкритий для світу» - переконалися в цьому і студенти Коледжу СНАУ.

Екскурсія стародавніми вулицями і незабутньої краси храмами здатна заворожити будь-кого. Місто з гордістю носить звання культурної столиці України, де гармонійно поєднано шарм та пишність архітектури, чарівність природи, неповторність вулочок та аромат кави... Є куди сходити і на що подивитися. Від чудових будинків і прекрасних вулиць старого міста до абсолютно доступних музеїв, де при перегляді експозицій захоплює подих .

Наше знайомство з містом розпочалося з його найвищої точки – Високого замку, де з висоти понад 400 метрів відкривається краса та велич міста. А потім мали можливість побувати під львівською бруківкою, де є безліч тунелів та підземель, які спорудили кілька століть тому. Це не просто підземелля, а залишки історії княжого Львова, відвідавши які, повністю занурюєшся в атмосферу містичних історій і легенд. Ввечері продовжили знайомство з містом Лева, а саме з його серцем – площею Ринок. Загалом провели два насичених дні. Під час екскурсії побачили найцікавіші заклади сучасного та стародавнього Львова, відвідали деякі з них та скуштували львівського шоколаду.

Розповідати можна багато, але радимо відвідати. Одним словом, місто варте того, щоб у ньому побувати і обов'язково повернутися.
P.S. Дякуємо за можливість поринути у атмосферу стародавнього міста Лева організаторам поїздки – Рубан Ользі В'ячеславівні та Безрук Людмилі Анатоліївні.

Березовська Валерія,

студентка правового відділення