DSC3397

19.10.2017 року в нашому коледжі відбувся конкурс студентської творчості «Таланти твої, першокурснику!». Хлопці та дівчата не втратили можливості, і активно готуючись, стали справжніми «зірочками» свята. Цього року першокурсники дійсно особливі, адже їхні таланти перевершили всі сподівання. Здавалося б, студенти коледжу СНАУ є просто гідними юристами, бухгалтерами, економістами чи фінансистами, але як показав нам цей день таланти на цьому не закінчуються. Учасники конкурсу продемонстрували свої вокальні, хореографічні, акторські та комічні здібності.

«Таланти твої, першокурснику!» були представлені 111, 211, 311, 411 та 412 групами.

Щорічний конкурс відкриває коледжу все нові і нові таланти, цей рік не став виключенням. Гості та журі даного заходу мали змогу побачити змістовні думки викладені у поезіях, неймовірний вокал вилитий в пісню, енергійні та чуттєві танці, а також почуття гумору та акторську майстерність представлену в номінації «СТЕМ». Для наших першокурсників виступ на сцені коледжу СНАУ був вперше. Наполегливі дні підготовки, хвилювання, та зусилля, що були вкладені у кожен з номерів дали свої результати, свято було просто СУПЕР.

Тож оцінюючи креативність, змістовність, оригінальність, синхронність та динамічність номерів за підсумками журі маємо наступні результати:

Перемогу в номінації «Вокал» отримали Луговик Юлія (211 група) та Мусієнко Юлія (412 група). На ІІ місці опинилися Шевчун Олександра (111 група) та Максименко Дар'я (211 група). ІІІ місце посіли Біла Вікторія (412 група) і Пономаренко Галина (411 група). У номінації «Вокал (дует)» І місце посіли Дьомінова Ярослава та Шевчун Олександра (111 група).

Щодо драйвових та енергійних учасників номінації «Хореографія», то маємо такі результати: перемогу отримали танцювальні колективи 111 та 211-311 груп. Почесне ІІ місце посіла 411 група. Танцювальний колектив 412 групи має ІІІ місце.

Чуттєвими та глибокими були виступи конкурсантів в номінації «Художнє читання». І місце отримала студентка 412 групи Тирінова Анастасія. На ІІ місці опинилися Тімкова Анастасія (411 група) та Макаренко Валентина (311 група). ІІІ місце посіла студентка 111 групи Хоменко Даріна.

Родзинкою конкурсу стали виступи в номінації «СТЕМ». І місце – «Мініатюри» (411 група). ІІ місце - «Гумор від 412» ( 412 група).

Ось такі результати ми маємо по завершенню конкурсу. Дякуємо конкурсантам за щирі емоції та неймовірні враження. Сподіваємося, що цей дебют подарує учасникам натхнення на майбутні творчі звершення.