Головна Виховна робота Новини Один день в армії

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Один день в армії PDF Друк e-mail

DSC 0822

Для удосконалення вивчення предмету «Захист Вітчизни» 08.12.2017 було проведено інструкторсько-методичні збори на тему «Один день в армії». Участь в них взяли кращі студенти коледжу Забіла Владислав, Казнієнко Олександр та Філяєва Анастасія, а також викладач предмету Старинський О.М.

Учасники зборів мали можливість побувати на базі військової частини А 1476 в с. Радьківка на військовому стрільбищі. Відвідали Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка, де мали можливість познайомитися з умовами проживання ліцеїстів, їх підготовкою до майбутньої військової справи, із військовою технікою та зброєю, і мали нагоду практично розібрати і зібрати автомати АК – 74 та АК - 47. А також мали можливість постріляти із снайперської гвинтівки. Навчилися користуватися захисним комплектом на випадок зараження хімічною зброєю.

Також побували у казармах для військових, довідалися цікаву інформацію про військову підготовку захисників до участі у військових діях на Сході України.

Відвідали військову кафедру Сумського державного університету, де прослухали лекцію начальника військової кафедри про можливість навчання у закладі, побували в аудиторіях, постріляли з лазерного автомата.

На завершення заходу всіх було запрошено до актового залу військової частини А 1476, де було нагороджено грамотами кращих учнів та студентів м. Суми. Серед них був і наш студент правового відділення Забіла Владислав.

Такі практичні заняття є дуже корисними і цікавими для студентів, бо поглиблюють теоретичні знання і покращують практичні навички.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.