25552314 807095002827674 1691664507823104649 n

У День святого Миколая, що відзначаєть 19 грудня, наш коледж СНАУ долучився до благодійної акції під назвою «Подарунок під подушку», виступивши одним із партнерів даного заходу. Акція, котра проводиться вже не один рік поспіль, передбачає собою збір речей для дітей, що перебувають в школах-інтернатах як у межах нашого міста, так і у межах Сумського району. У нашому навчальному закладі збір речей тривав включно до 19 грудня. Приймалися іграшки, цукерки, одяг, канцелярія, спортивне приладдя. Загалом, речі призначалися для дітей віком від 6 років.

Свій внесок благодійної допомоги до Дня святого Миколая зробив практично кожний студент, до акції долучилися викладачі, адміністрація закладу, а також родина Хроменко Анастасії, студентки правового відділення, допомігши канцелярським приладдям.

Усі зібрані речі були передані до Гребенеківської школи-інтернату, котра знаходиться у Сумському районі. Серед інших партнерів, представником від нашого навчального закладу, був координатор акції Дмітрєвський Даніїл, студент правового відділення.

«Перебуваючи з візитом у школі-інтернаті розумієш, що дітям, котрі знаходяться там, дуже важлива увага, сімейна любов та батьківське піклування, адже саме ці незмінні складові, у своєму поєднанні дають дитині щасливе, радісне та повноцінне дитинство», – сказав Даніїл Дмітрєвський.

«Наш Коледж, обов'язково буде приєднуватися до всіх акцій, спрямованих на волонтерську діяльність, адже велика активність студентства нашого навчального закладу говорить про небайдужість до тих, хто потребує допомоги», – підкреслив Чортенко А.М., директор Коледжу Сумського НАУ.

Д.О. Дмітрєвський