52 23 березня 2018 року в читальній залі бібліотеки відбулося поетичне свято до Всесвітнього дня поезії. На годину поезії разом з викладачем української літератури Генайтус О.В. до бібліотеки завітали студенти 211, 311 груп, куратор Трипольська Я.О.

Недарма Всесвітній день поезії ми святкуємо саме у березні, коли відбувається розквіт усього живого, потік весни пробуджує все навколо, а для романтичних і обдарованих людей - це стимул для написання поетичних творів!

Ведучі заходу бібліотекарі Понкратова Л.М., Гриценко Г.В., Палецька Л.В. організували подорож у світ поезії, намагалися створити "поетичну" атмосферу в залі.

Захід було розпочато з пісні видатного українського поета Бориса Олійника "Сива ластівко" у виконанні Ніни Матвієнко.

Талановиті учасники, студенти Луговик Юля, Макаренко Валя, Перегудова Настя, Магденко Мирослава, Копунов Владислав протягом свята декламували вірші Лесі Українки, Тараса Шевченка, Ліни Костенко, сучасних поетів.

З задоволенням присутні переглянули уривок з документального фільму, присвяченого Лесі Українці!

Студентка 211 групи Луговик Юлія прекрасно виконала акапельно пісню на вірші Лесі Українки "Сонтра спем сперо".

Окрема сторінка подорожі була присвячена Ліні Василівні Костенко, лунали не тільки вірші поетеси, але й пісні "Я вранці голос горлиці люблю", "У світі злому і холодному" та інші.

Гості і учасники свята поезії взяли також участь у поетично-квітковому тесті "Обери собі квітку і дізнайся більше про себе!"

Учасники тесту (студенти обирали троянду, айстру, нарцис, бузок, гвоздику, ромашку) дізналися більше про властивості даних квітів і порівняли їх зі своїм характером!

Почесною гостею свята була студентка 131 групи Майборода Анжела, дуже талановита особистість, людина, яка пише власні поезії різноманітної тематики. Вона пише і про рідних - матусю і бабусю, і про природу, і про сучасні події в Україні.

Пролунали вірші А. Майбороди у власному виконанні "Мовчить Дніпро", "Плач неньки-України", "Мамі" .

Завідувач бібліотеки Понкратова Л.М. представила присутнім музичний ролик "Фотоальбом виставки до Дня поезії - 2018!", а також ознайомила з поетичними збірками віршів Л.В. Костенко, І. Драча, В. Симоненка, В. Стуса та інших поетів.

Година поезії пройшла непомітно, в теплій і дружній атмосфері!

Головне - це настрій, спілкування шляхом поезії, бажання зустрічатися знову. І відчуття, що захід вдався, це - добре слово учасників : "Частіше!" , яке пролунало з зали. Частіше зустрічатися і спілкуватися, адже поезія - це музика душі, а що може бути важливішим, ніж поділитися часткою своєї душі з друзями?!

Поезії, які виконували, Луговик Юлія (пісня), Макаренко Валентина, Майборода Анжела записані на відео і згодом будуть включені у музичний ролик-репортаж зі свята.

Дякуємо всім учасникам, студентам 211, 311 гр., викладачу Генайтус Ользі Вікторівні за активну участь у заході.

Завідувач бібліотеки Понкратова Л.М.

Фотоальбом виставки