image 2019-10-18 09-01-56

23 серпня Український інститут національної пам'яті та Центр досліджень визвольного руху відкрилм виставку"Фактор свободи", присвячену трьом легендам української історії. В середині жовтня ця експозиція завітала до Сум. 16 жовтня, ми, студенти другого курсу обліково-фінансового відділення ознайомилися з її змістом.

Виставка розповідає про трьох великих українців – І.Мазепу , С. Петлюру та С. Бандеру, саме на 2019 рік припали їх ювілеї. Біографії цих людей різні, але їх єднає ідея свободи, яку вони прагнули здобути для свого народу. Проте на шляху до її реалізації стояв ворог – Російська імперія. У протистоянні з ним їхні імена стали символом для свого народу і тавром для його ворогів.

Автори виставки осучаснили її, спробою уявити, який вигляд могли би мати профілі у соцмережах І. Мазепи, С. Петлюри,С. Бандери, які місця показала би їхня гугл-мапа, кого б вони зафрендили, показати світло та тіні їхніх ключових рішень.

Ми дізналися багато цікавої та важливої інформації, адже ми прагнемо гарно здати ЗНО та збагачити знання з історії. Дякуємо організаторам виставки та нашому викладачу Рубан Ользі В'ячеславівні, за такі цікаві і незвичайні моменти при вивченні історії.

Бречка Анастасія, студентка 231 групи