IMG 20191114 110449

14 листопада у читальній залі бібліотеки відбулася дискусійна бесіда, присвячена святкуванню Міжнародного дня толерантності. Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості. Сьогодні толерантність – яскравий показник ступеню демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку.

У дискусії, яку було розпочато визначенням основних принципів толерантності, взяли участь студенти 211, 311 гр., бібліотекарі, психолог коледжу.

Усі разом учасники зустрічі дали відповіді на питання:IMG 20191114 110510

Чи правильно ми розуміємо термін «толерантність»?Яка людина може вважати себе толерантною?Чи доцільно формувати у собі толерантність як рису характеру? Що для цього необхідно робити?

Під час бесіди з'ясували також, що таке людяність, як вона проявляється, для чого потрібна, чому йде поруч із толерантністю.

Усі учасники дискусійної бесіди дійшли висновку, що сьогодні необхідно навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається, цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими, зберігати «власне обличчя», знайти себе, за будь-яких обставин залишатися собою та завжди бути гуманним по відношенню до оточуючих.