У рамках святкування 110 ювілею від дня заснування коледжу 17 вересня 2013 року відбулися спортивні ігри на Кубок директора.

І студенти, і викладачі активно включилися у спортивні змагання. Можна було себе спробувати і у дартсі, і у бадмінтоні, визначити силу у змаганнях «Богатир». Але наймасовішими і найазартнішими виявилися «Веселі старти» та «Перетягування канату». Всі проявили спритність, наполегливість, волю до перемоги. І не дивно, адже переможців чекав головний приз – Кубок директора. Найсильнішим студентом у змаганнях «Богатир» став Ярмак Роман, найвлучнішим у дартсі – Нечитайло Богдан, найспритнішими і найвмілішими у бадмінтоні – викладачі Гриценко Вікторія та Фастов Андрій.

 DSC3476  DSC3566  DSC3732 

Після підведення підсумків виявилося, що загальнокомандне ІІІ місце посіла команда спеціальності «Бухгалтерський облік», ІІ місце – «Правознавство», а І місце та Кубок директора завоювала команда спеціальності «Фінанси і кредит», всі члени команди були нагороджені пам’ятними медалями. Вітаємо всю спортивну родину навчального закладу, бажаємо здоров’я та активного способу життя.