Як багато вони розповідають – промовляють, кричать про жахіття війни! Час усе далі віддаляє нас від Великої Вітчизняної війни, але цікавість до подій тих років не зникає. Ось і студенти-першокурсники разом з кураторами мали змогу відвідати виставку „Листи з фронту", організовану в Сумському обласному краєзнавчому музеї з нагоди 68-ї річниці Великої Перемоги. Фронтові «трикутники» – це не лише важливе першоджерело для вивчення історії війни, це своєрідний літопис тих страшних днів, пам'ять про які поєднала не одне покоління. Через пожовклі рядочки, що й досі пахнуть порохом, – дихання війни, грубість суворих окопних перепочинків, ніжність солдатського серця, віра у Перемогу...

DSC01153 DSC01139 DSC01152

З цікавістю студенти слухали пісні військової тематики, що лунали зі старого патефону. А перед очима юнаків наче промайнуло коротке, але героїчне життя К.Зеленко, В.Цибровського, С.Супруна, Д.Косаренка, подвиг І.Кожедуба, С.Ковпака, С.Руднєва.

„Тільки той, хто пам'ятає минуле, вартий майбутнього" – ці слова по-новому зазвучали для студентів після перегляду музейної виставки-презентації.

Викладач суспільних дисциплін, Л. Г. Бутенко