26 жовтня 2013 року на базі Сумського національного аграрного університету вперше відбулося свято «День молока». До участі у святі були запрошені багаточисленні гості: представники облдержадміністрації, виробники молочної продукції Сумської та Чернігівської областей, дитячі художні колективи Сумської області. Поряд з різноманітними конкурсами та змаганнями відбувся один – наймасовіший і найцікавіший – конкурс «Королева свята молока», участь у якому взяли красуні шести коледжів СНАУ, одинадцятикласниці загальноосвітніх шкіл області.

A30405 Image00006s Image00008s

Змагання проходили за наступною програмою:

1. Конкурс «Королівське дефіле».

2. Фотоконкурс «Фотомодель свята молока».

3. Конкурс господарочок «Смачненьке до молока».

4. Ситуаційний конкус «Розумничка свята молока».

Всіх учасниць було 17, але лише 5 із них пройшли до фіналу. Серед них була і Дьома Валерія, студентка 431 групи, що представляла наш коледж.

Ні у кмітливості, ні у розумі, ні у красі рівних Валерії не було. Вона – Королева свята молока. З гордістю і трепетом отримала із рук ректора СНАУ В.І.Ладики корону.

Вітаємо нашу красуню і бажаємо їй подальших досягнень і виконання поставлених цілей. Дякуємо і вітаємо молодого викладача, творчу особистість, яка найбільше доклала зусиль для перемоги Валерії – Сраб'янц Анжеліку Станіславівну.