4 листопада в читальній залі бібліотеки в рамках тижня обліково-фінансових та економічних дисциплін бібліотекарі провели бібліографічний практикум з студентами гр.131 ( куратор Вернидуб Г.О.) і гр.231 (куратор Ярмоленко Г.І.).

 DSC6301  DSC6306

Нитка Аріадни. Саме такий фразеологізм використовують, коли говорять про бібліографію. Чому саме він? Тому що бібліографія і є для всіх нас тією самою ниткою, способом, який допомагає орієнтуватись в великому світі книг.

Завідуюча бібліотекою Понкратова Л.М., бібліотекар Палецька Л.В. ознайомили присутніх з історичними фактами виникнення бібліографії у світі, з сучасними стандартами бібліографічного опису різноманітних видань. Більш детальнішу увагу було приділено описам економічної літератури і електронним джерелам інформації, законам, постановам, статтям з фахових журналів тощо. Кожен бажаючий отримав зразки і схеми бібліографічного опису для правильного складання списку використаної літератури при написанні курсової роботи, наукової статті, реферату згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1 : 2006

Завідуюча бібліотекою Понкратова Л.М.