Головна Виховна робота Новини Ця загадкова нитка Аріадни

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Ця загадкова нитка Аріадни PDF Друк e-mail

4 листопада в читальній залі бібліотеки в рамках тижня обліково-фінансових та економічних дисциплін бібліотекарі провели бібліографічний практикум з студентами гр.131 ( куратор Вернидуб Г.О.) і гр.231 (куратор Ярмоленко Г.І.).

 DSC6301  DSC6306

Нитка Аріадни. Саме такий фразеологізм використовують, коли говорять про бібліографію. Чому саме він? Тому що бібліографія і є для всіх нас тією самою ниткою, способом, який допомагає орієнтуватись в великому світі книг.

Завідуюча бібліотекою Понкратова Л.М., бібліотекар Палецька Л.В. ознайомили присутніх з історичними фактами виникнення бібліографії у світі, з сучасними стандартами бібліографічного опису різноманітних видань. Більш детальнішу увагу було приділено описам економічної літератури і електронним джерелам інформації, законам, постановам, статтям з фахових журналів тощо. Кожен бажаючий отримав зразки і схеми бібліографічного опису для правильного складання списку використаної літератури при написанні курсової роботи, наукової статті, реферату згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1 : 2006

Завідуюча бібліотекою Понкратова Л.М.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.