В рамках тижня ЦМК обліково-фінансових та економічних дисциплін для викладачів і студентів бібліотекарі організували в читальній залі відкритий перегляд літератури: "Облік. Фінанси. Економіка з метою виявлення застарілих видань, ознайомлення з новими підручниками.

 

PIC001 PIC002 PIC003

Викладачі Гриценко В.Л., Кравченко С.І. залишили свої відгуки і пропозиції стосовно наповнення фонду.

Корисним виявився захід "Довідково-бібліографічний апарат бібліотеки", в ході якого студенти гр.111 (куратор Шабалдас Т.М.) і гр.211 (Чирва Н.І.) мали можливість не лише ознайомитись з системою каталогів і картотек, але й переглянути, доторкнутись до фонду довідкової літератури. Навіть наявність ресурсів мережі Інтернет не в змозі замінити класичні, ґрунтовні енциклопедичні видання. Деякі запити читачів виконуються саме за допомогою словників і довідників. Бібліотекарі Гриценко Г.В., Палецька Л.В. презентували присутнім як традиційні енциклопедії (БСЭ, УРЕ, БМЕ, УЛЕ та інщі), так і нові, які бібліотека отримала нещодавно: енциклопедія "УСЕ", Академічні енциклопедичні видання "Українська мова" , «Юридична енциклопедія» та інші.

Завідуюча бібліотекою Понкратова Л.М. ознайомила присутніх з електронними інформаційними ресурсами бібліотеки: електронним каталогом, електронною картотекою статей, електронними підручниками.

Лише поєднуючи як традиційні, так і електронні джерела інформації, можна домогтися якісного виконання запитів користувачів бібліотеки.

Завідуюча бібліотекою Людмила Понкратова