Історія. Безжальна і серйозна,

Дивакувата, мстива і страшна,

Священна, незабутня і курйозна,

Цікава, смішна і проста...

24 лютого у читальній залі бібліотеки відбувся історичний брейн-ринг: «Подорожуючи сторінками історії», який організували бібліотекарі разом з кураторами студентських груп . Почесними гостями гри були заступник директора з навчальної роботи Станкевич Григорій Павлович і заступник директора з виховної роботи Лук'яненко Людмила Миколаївна.

01 02 03

Учасники: студенти гр. 111 - команда «Богдановці» (куратор Шабалдас Т.М.) і гр.211 – команда «Знавці» (куратор Чирва Н.І.) змагались за звання кращих з історичних питань. Журі у складі психолога коледжу Коробової О.Г., Співак А.О. пильно слідкували за ходом гри, оцінюючи 3 раунди брейн-рингу. Гарні знання козацького періоду в історії України показали обидві команди, особливо відзначився у першому раунді «Козацькому роду нема переводу» Сема Володимир (гр.111). Другий раунд: «Історичний калейдоскоп: далі, далі, далі...» змусив учасників пригадати сторінки всесвітньої історії, зокрема, діяльність таких історичних особистостей, як Юлій Цезар, Ярослав Мудрий, Соломон. Цікавим виявився і конкурс капітанів команд під назвою: «Коли я читаю, я запам'ятовую», після якого усі присутні зробили висновок, що читання ніколи не завадить у житті, а навпаки, збагатить людину цікавими фактами, новим знанням. У третьому раунді «Історичний фотоальбом: відгадай особистість», гравці обох команд дружньо називали відомих людей світу.

За результатами гри перемогла команда гр. 111, яка отримала Почесну грамоту за активну участь у грі і перше місце, а безперечним знавцем історії став Сема Володимир . Найбільш активними у ході гри були також Богданова Анна, Бортник Владислав(гр. 111), Кунаєв Артем, Осадча Олександра, Губський Павло, Якименко Ілля (гр. 211). Серед глядачів - Ушакова Анастасія, яка проявила себе у вікторині з групою підтримки команд.

Історичний брейн-ринг пройшов у дружній, невимушеній обстановці. Конкурси, вікторини, брейн-ринги – ігрові форми заходів для студентів, які розвивають вміння командної роботи, навички дружнього спілкування, творчі здібності, формують потребу в поглибленні набутих знань, і дуже подобаються самим учасникам – студентам.

Завідуюча бібліотекою Людмила Понкратова