Головна Виховна робота Сторінка психолога Новини від психолога Активна життєва позиція - запорука життєвого успіху

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Активна життєва позиція - запорука життєвого успіху PDF Друк e-mail

Активна життєва позиція - запорука життєвого успіху

В умовах становлення громадянського суспільства і правової держави завданням закладів освіти є формування принципово нового, демократичного типу особистості, здатної до інновацій, до управління власним життям і діяльністю, справами суспільства, готової розраховувати на власні сили, особистості, яка має активну життєву позицію.
Зважаючи на це, навчально-методичним центром психологічної служби Сумського

обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 28-29 березня 2017 року на базі Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету для практичних психологів та соціальних педагогів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації проведено семінар з теми «Роль спеціалістів психологічної служби у формуванні активної життєвої позиції студентів ВНЗ».

Завідувач центру Марухина І.В. розкрила поняття «активна життєва позиція» та особливості її формування в молоді, охарактеризувала позитивні та негативні фактори, що впливають на формування активної життєвої позиції особистості.
Поняття соціальної активності як складової активної життєвої позиції особистості, характеристика чинників, що детермінують активність особистості, умови розвитку соціальної активності у підростаючого покоління висвітлила методист центру Растроста А.Б.

Під час засідання у форматі «куглого столу» практичні психологи, соціальні педагоги обговорили питання формування соціально мобільної особистості в юнацькому віці, ролі саморозвитку особистості, засобів масової інформації, суспільно-політичних подій у формуванні активної життєвої позиції студентів.

Більше інформації на сайті Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Сумської області

 
© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.