pic0410

З метою впровадження в навчальних закладах області відновних практик 13-15 березня 2017 року навчально-методичним центром психологічної служби проведено тренінг-курс з підготовки спеціалістів зі створення та керування Службою порозуміння.

Упровадження у практику роботи навчальних закладів медіації дозволяє одноліткам розв'язувати конфлікти творчо та мирно, без необхідного втручання дорослих, в однаковій мірі задовольняти потреби усіх сторін.

Упродовж перших двох днів учасники ознайомилися з основними підходами до вирішення конфліктів, розглянули переваги медіації у порівнянні з іншими способами вирішення тих конфліктів, що виникають між однолітками, а також познайомилися з методикою проведення такої відновної практики, як «коло примирення», та провели «Коло цінностей».

Останній день був присвячений визначенню основних етапів створення служб порозуміння.

Сподіваємося, що впровадження служби медіації у нашому навчальному закладі під керівництвом практичного психолога Коробовой О.Г. дозволить зробити суттєві зміни в психологічній атмосфері, загальній дисципліні й навіть у ставленні студентів до навчання.