Головна Виховна робота Сторінка психолога Новини від психолога Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації PDF Друк e-mail

01 res

25 квітня 2017 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у рамках проведення обласного Тижня психології освіти-2017, навчально-методичним центром психологічної служби Сумського ОІППО проведено VІ обласний психологічний форум. У роботі форуму взяли участь практичні психологи, соціальні педагоги, методисти з психологічної служби із районів, міст області та об'єднаних територіальних громад, а також науковці вищих навчальних закладів: Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та СДПУ імені А.С.Макаренка.

07 resВідкрила Форум проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО Удовиченко І.В., яка привітала присутніх з Всеукраїнським днем психолога та вручила практичним психологам, соціальним педагогам закладів освіти області грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

З вітальним словом до учасників Форуму звернувся директор Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Панок В.Г. У своєму виступі він зупинився на пріоритетах розвитку служби в умовах децентралізації та реформування освіти.

Під час форуму проведено 10 майстер-класів та панельну дискусію «Соціальні мережі: простір для спілкування чи прихована небезпека».

Усього у Форумі взяли участь 200 осіб.

За матеріалами сайту: www.soippo.edu.ua

 
© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.