Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Особиста гідність як цінність людини PDF Друк e-mail

 DSC3575

25 жовтня 2017 року на базі коледжу відбувся обласний науково-практичний семінар для практичних психологів ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а. з теми:

«Роль практичного психолога у формуванні особистої гідності молодої людини». На порядку денному були обговорені питання організації роботи щодо формування особистої гідності, загальнолюдських цінностей, соціальної активності особистості тощо. Вітаючи учасників семінару, директор Сумського коледжу національного аграрного університету, Чортенко Андрій Миколайович, підкреслив актуальність даної тематики, зазначив, що величезну роль у справі формування особистої гідності студентів мають відігравати саме спеціалісти психологічної служби.

Роботу семінару розпочала методист навчально-методичного центру психологічної служби Растроста А.Б., яка познайомила присутніх з визначенням поняття «особиста гідність». Жвавий інтерес у колег визвало промова психолога коледжу СНАУ Коробової О.Г. щодо питання ціннісного ставлення людини до себе та інших, практичні авторські вправи та презентація психологічної гри «Подорож до мудреця». Також учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи практичного психолога ДНЗ «Сумське міжрегіональне ВПУ» Острівної О.В., і досвідом роботи практичного психолога ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» Біловол Л.В. Методист Растроста А.Б провела практичне заняття «Особиста гідність як запорука життєвого успіху».

Всі учасники семінару отримали методичні матеріали для подальшої роботи, здобули цікаву та корисну інформацію, обмінялись досвідом та гарним настрієм.

 
© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.