Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Як слово наше відгукнеться... PDF Друк e-mail

 DSC8874a

«Добрі слова лікують, погані – вбивають» - народна мудрість

23 листопада у читальній залі бібліотеки відбулась відкрита виховна година, присвячена проблемі лихослів'я у сучасному суспільстві. У заході брали участь студенти гр.411 (куратор Бісік С.Г.) і гр.412 (куратор Ярем О.А.).

Ведуча заходу, Понкратова Л.М., звернула увагу учасників і гостей на те, що саме у наш час, коли лихослів'я можна почути скрізь, присутнє воно у фільмах, на телебаченні, навіть, у творах деяких сучасних письменників, актуальність і важливість теми, яка розглядається, є беззаперечною.

У ході бесіди всі присутні дізнались як лихослів'я впливає на здоров'я та життя, звідки воно походить, як до лихослів'я ставиться релігія, церква, що кажуть вчені, письменники, видатні люди світу, народна мудрість.

Активну участь у заході узяли студенти 411 гр.: Майборода Владислава, яка розповіла про те, що про лихослів'я написано у Біблії, Полякова Єлізавета, яка повідомила, звідки ж пішло лихослів'я, Пономаренко Настя, яка охарактеризувала Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій про потребу протидії лихослів'ю в Україні. Тараніна Юлія з'ясувала і доповіла присутнім, що те, про що говорить Біблія і вчить церква, знайшло сьогодні дивовижне підтвердження в науці.

Носок Софія зробила огляд літературних джерел, представлених на виставці літератури, прочитала народні прислів'я, вислови класиків про лихослів'я, вірші.

Родзинкою заходу став цікавий відеосюжет, присвячений дослідженням японського вченого Емото Мосару по темі, яка розглядалась.

На закінчення, своїми враженнями поділилась психолог коледжу Коробова Ольга Геннадіївна, яка провела діалог з учасниками, запропонувала питання для обговорення і подальшого осмислення.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.