Воістину, рідкісний іноземець зрозуміє, що відбувається в Україні 8-го Березня: вже напередодні ніхто не працює, збожеволівші чоловіки штурмують намети з квітами, носяться з кабінету в кабінет, займаючись вельми незвичними для себе діями - підготовкою святкового столу...

Саме в такий «напружений» і приємний час у нашому коледжі відбувся звітній концерт правового відділення, присвячений Дню жінок. Його мета - не лише привітати кращу половину людства, а й популяризувати кращі зразки вітчизняного і зарубіжного мистецтв, виховати почуття патріотизму, задовольняти потреби молоді у творчій самореалізації. Подібний концерт – вже не новина, він організовується і проводиться щороку, хіба що урізноманітнюється й збагачується його програма.

Це дійсно визначна подія, коли студенти можуть відчути себе справжніми артистами, де першокурсники виступають пліч-о-пліч з випускниками та викладачами.

У залі панувала атмосфера свята, позитиву і весняного настрою! Глядачі бурхливо аплодували після кожного виступу. Концерт вразив присутніх розмаїттям і яскравістю номерів, звуковим та музичним оформленням, грою учасників. Полонили присутніх мистецьким виконанням пісень Танасюк А., Гніденко А., Лозіна С., Яковенко М.

Проникливо та чарівно прозвучала поезія, зачитана Личко Тетяною, а також фортепіанна композиція у виконанні Рожко Ірини.

Із великим задоволенням були прийняті глядачами концерту театральні дійства у виконанні Лоїка Є., Чепериса Є., Подоляки Є., Бережного С., Руденка А., Христича Я. та пародії на відомих виконавців сучасності.

Півторагодинний виступ пройшов швидко, на одному подиху, глядачі отримали велике задоволення, у залі лунали бурхливі оплески, а на завершення - привітання та найкращі побажання з боку адміністрації коледжу.

Не можна не відзначити масовість даного заходу —  у ньому взяли участь майже всі студенти правового відділення, що свідчить про проведену значну роботу та небайдужість кожного.

Створення сприятливих умов для виявлення і реалізації творчого потенціалу студентів, організація їх змістовного дозвілля і підтримка талантів – ось над чим працюють педагоги коледжу і результати такої праці яскраво проілюструвала виставка, яка була розміщена у холі актової зали. На ній були представлені досягнення як студентів правового відділення, так і викладачів, зокрема різноманітні плетіння, малюнки, поробки та інше… Цього року незвичними і новими були експонати японського мистецтва орігамі, які підготували студенти під керівництвом викладача правових дисциплін Іваненко Ю.В.

Проведення концерту є свідченням того, що наші педагогічний та студентський колективи живуть повноцінним життям.

І як би не склалася доля наших студентів — світ музики, танцю, театрального мистецтва, гумору, у якому вони проводять студентські роки, назавжди наснажить їх любов'ю до життя та позитивним сприйняттям навколишнього світу.

Бажаємо нашим вихованцям та викладачам правового відділення подальших творчих успіхів.


IMG_0605_sm IMG_0608 IMG_0609
IMG_0610 IMG_0629 IMG_0635_sm
IMG_0642_sm IMG_0644 IMG_0655

Борис Моисеев на отчетном концерте правового отделения колледжа СНАУ

IMG_0663 IMG_0665 IMG_0668_sm
IMG_0675 IMG_0683 IMG_0687


Все мужчины - негодяи

IMG_0688 IMG_0694_sm IMG_0700


На приеме у доктора

IMG_0708_sm IMG_0711 IMG_0714_sm


Перепись населения с Ниной Алексеевной и Владимиром Андреевичем

IMG_0724 IMG_0727 IMG_0730_sm
IMG_0733 IMG_0734 IMG_0736
IMG_0739_sm IMG_0749_sm IMG_0755

Парфило Ю.І.,

викладач філологічних дисциплін