Студентські роки більшість вважає чи не найкращими роками у своєму житті. Саме за студентства кожен стає по-справжньому дорослою людиною, сам приймає рішення, розв'язує власні проблеми. І значна частина цих проблем - суто студентські,які стосуються навчання чи проживання в гуртожитку.

Чекати на те, що проблеми хтось вирішить замість нас - доволі наївна думка. Саме тому необхідно об'єднуватися разом. А це і є студентська рада, коли студенти спільно вирішують наболілі питання.

 DSC4678  DSC4684  DSC4705 

З метою забезпечення виконання студентами своїх обов'язків та захисту їх прав, у коледжі існує студентська рада, яка одночасно сприяє гармонійному розвитку особистості студента, формуванню у нього навичок майбутнього організатора, керівника. При вирішенні питань організації, планування і удосконалення навчального процесу враховуються пропозиції студентів.

Студентська активність в коледжі не обмежується лише участю в дозвіллі. Наявність студентської ради допомагає розвитку у молодої людини самосвідомості та прояву громадянськості. З пропозицій органів студентської ради починається план роботи коледжу.

Основним завданням органів студентської ради є: забезпечення і захист прав та інтересів студентів; - забезпечення виконання студентами своїх обов'язків; сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів. Студентська рада організовується на рівні групи, курсу,коледжу.

Склад студенської ради:

Голова студентської ради – Маслєннікова Катерина

Обліково–фінансове відділення

Заступник – Глуходід Наталія,
Голова студентської ради – Кривошеєва Марина,
Голова культурно-масового сектору – Бутко Анастасія,
Голова сектору навчання – Зуза Анастасія,
Голова сектору дисципліни та порядку – Ярмак Роман,
Інформаційний сектор – Іванченко Андрій, Скиданенко Олена

Правове відділення

Заступник – Гладенко Анастасія,
Голова студентської ради – Веріч Аліна,
Голова культурно-масового сектору – Хуторянська Вікторія,
Голова сектору навчання – Троян Олексій, Руденко Олена,
Голова сектору дисципліни та порядку – Боженко Євген,
Інформаційний сектор – Манюк Аліна, Юрченко Яна.

Життя нашого Коледжу різнобарвне та насичене. Цьому сприяє висококваліфікований склад викладачів та активна життєва позиція кожного студента. А студентська рада допомагає студентам розкрити свої потаємні таланти та реалізувати себе як особистість.

Наснаги вам у навчанні та яскравого студентського життя!

Статтю підготували Манюк Аліна 421гр. та Руденко Олена 421гр.