ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Антикорупційні дебати

19 листопада 2023


14 листопада у  коледжі антикорупційні дебати об’єднали студентів правового та обліково-фінансового  відділень.

Опоненти висвітлювали проблеми корупції та її негативні наслідки. Дебатери довели, що корупція є однією з найпідступніших загроз суспільному розвитку, підриває довіру громадян до владних інституцій та обмежує можливості країни до зростання та процвітання. Учасники заходу також звернули увагу на тіньову економіку, хабарництво, та інші прояви корупції.

Під час обговорення кейсів «Чи це корупція?» студенти не тільки точно визначали види та елементи корупційних діянь, а й окреслювали засоби боротьби з ними.

Вболівальники також активно долучилися до обговорення, взявши участь у бліц-опитуванні щодо різноманітних історичних проявів корупції.

Антикорупційні дебати серед студентів – це не лише можливість обговорення важливих питань, але й засіб формування свідомих громадян, здатних приймати активну участь у будівництві справедливого суспільства. Студенти, об’єднані в антикорупційних ініціативах, стають справжнім каталізатором позитивних змін в країні та роблять вагомий внесок у боротьбу з корупцією.