ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

«Без сім’ї немає щастя на землі»

13 травня 2023


         В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері. Україна відзначає дуже світле та красиве  свято – День Матері.  Мама… Це – найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Перші кроки, перші слова, перші здерті коліна – все це її турботи, її справи, її життя.  Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося, ми знаємо, що материнське серце все відчуває, про все знає. Ми впевнені, що мама завжди поспішить нам на поміч, незважаючи на те. скільки нам років – три чи тридцять. Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство.

 З нагоди цього свята для студентів 411 групи Правового відділення ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» була проведена виховна година «Без сімї немає щастя на землі», викладачами Носаль О.М., Костян С.В. та Старинський О.М.

У цей день, дорогі і рідні  мами  прийміть наші найщиріші вітання зі святом. Бажаємо вам щастя, здоров’я, родинного тепла, любові та справжнього людського щастя. Хай ваші діти – найкращі і найгарніші у світі – приносять вам лише радість та втіху!