ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"
ВСП "Сумський фаховий коледж СНАУ"

Чудова сімка

23 квітня 2024


Природознавство таке людяне,

таке правдиве, що я бажаю удачі

кожному, хто віддається йому…

(В. Гете)

         22 квітня у ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» відбулася природничо-математична інтелектуальна гра «Чудова сімка», участь в якій взяли студенти першого курсу 111, 211 і 311 груп. Команди «Розумники» і «Мрійники» складалися із семи учасників, одними з яких були капітани команди.

         Інтелектуальна гра складалася із семи конкурсів: Представлення команд, Розминки, Математичного словника, Заморочки із діжки, Підкази, Конкурсу капітанів, Гонки за лідером.

         Під час проведення гри панувала весела, емоційна та дружня атмосфера. Студенти проявили свої знання, креативність, творчість, нестандартні підходи і винахідливість. Команди і вболівальники отримали задоволення, позитивні емоції та враження. До кінця гри неможливо було передбачити переможців, оскільки різниця між командами складала кілька балів і лише останній конкурс «Гонка за лідером» визначив переможців – команда 211 і 311 групи. Вітаємо з перемогою!!!!

Загалом, під час проведення гри панувала весела та дружна атмосфера. Як гравці, так і організатори отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень. Надалі ми обіцяємо проводити більше подібних заходів, де кожен охочий може випробувати свої знання, дізнатися про щось нове та цікаве, а також просто весело і з користю провести час.