01 листопада 2025
В рамках проведення дня кафедри Обліку і оподаткування факультету Економіки і менеджменту Сумського НАУ були залучені студенти 3-го курсу відділення Бізнесу та адміністрування нашого коледжу. Після вітальних слів завідуючої кафедри Назаренко І.М., відбулося ряд заходів, присвячених майбутній професії:
– пізнавальна та інтерактивна вікторина на тему:«Прокачай свій облік: професія, що завжди в тренді»;
– інформаційно-інтелектуальна гра “Податковий світ навиворіт”
– обліковий стендап-шоу здобувача “Баланс у житті студента”
Заходи мали на меті популяризацію професії бухгалтера, розвиток професійних компетентностей та формування сучасного бачення ролі обліку в економіці.
Учасники:
І вікторина, і інтелектуальна гра, а особливо стендап – шоу проходили у дружній атмосфері, з елементами гейміфікації та командної роботи. Студенти проявили активність, креативність і глибоке розуміння теми.
Найактивніші учасники отримали подяки, а всі – заряд мотивації та впевненості у виборі професії, що завжди залишається актуальною.
Такі заходи сприяють формуванню фахової ідентичності, розвитку soft skills та згуртуванню студентської спільноти.
Олена Радчук



